Chiny Przemysłowy przełącznik sieciowy & Przemysłowy zarządzalny przełącznik Ethernet producent

Szeroki wybór wysokiej jakości produktów dla Ciebie
jakość FCC Standards 8-portowy przemysłowy zarządzany przełącznik Ethernet z 2 portami światłowodowymi SFP fabryka

FCC Standards 8-portowy przemysłowy zarządzany przełącznik Ethernet z 2 portami światłowodowymi SFP

Nazwa produktu: 8-portowy przemysłowy przełącznik Ethernet
Porty: 10
Tryb komunikacji: Pełny dupleks i półdupleks
jakość Koncentrator zarządzalny EMC klasy przemysłowej warstwy 2 8 portów z 4 portami światłowodowymi SFP fabryka

Koncentrator zarządzalny EMC klasy przemysłowej warstwy 2 8 portów z 4 portami światłowodowymi SFP

Nazwa produktu: 8-portowy przełącznik Gigabit Ethernet
Porty: 12
Tryb komunikacji: Pełny dupleks i półdupleks
jakość Gigabit Ethernet 40Gbps 8-portowy przemysłowy zarządzalny przełącznik Poe do 90W fabryka

Gigabit Ethernet 40Gbps 8-portowy przemysłowy zarządzalny przełącznik Poe do 90W

Nazwa produktu: Przemysłowy zarządzalny przełącznik POE
PoE: Maks. 90W
Alarm: Styk dwukierunkowy Z C bezprądowy
jakość Konwerter światłowodowy z pojedynczym włóknem SC Poe 10/100M do trudnych warunków zewnętrznych fabryka

Konwerter światłowodowy z pojedynczym włóknem SC Poe 10/100M do trudnych warunków zewnętrznych

Nazwa produktu: Konwerter multimediów POE
Oceniać: 10 / 100Mbps
Port światłowodowy: 1
jakość Przemysłowy zarządzany przełącznik Ethernet 220VAC Porty światłowodowe 4SFP 24UTP fabryka

Przemysłowy zarządzany przełącznik Ethernet 220VAC Porty światłowodowe 4SFP 24UTP

Nazwa produktu: Przemysłowy zarządzalny przełącznik Ethernet
Porty światłowodowe: 4 * porty światłowodowe SFP
Porty RJ45: 24 * porty RJ45
jakość Wysoka niezawodność 1080P AHD CVI TVI Światłowód cyfrowy konwerter optyczny AC 220V Wejście fabryka

Wysoka niezawodność 1080P AHD CVI TVI Światłowód cyfrowy konwerter optyczny AC 220V Wejście

Nazwa produktu: Optyczny nadajnik i odbiornik wideo
Błonnik: FC, ST SC opcjonalnie
walizka: Typ szafy 1U
jakość Niezarządzalny przełącznik światłowodowy Ethernet IEEE802.3x z 4 złączami RJ45 10/100 Mb/s fabryka

Niezarządzalny przełącznik światłowodowy Ethernet IEEE802.3x z 4 złączami RJ45 10/100 Mb/s

Imię: Przełącznik światłowodowy Ethernet
kolor: czarny
Port sieciowy: Rj45
jakość Przemysłowy konwerter światłowodów szeregowych Szeregowy RS232/RS422/RS485 na światłowód fabryka

Przemysłowy konwerter światłowodów szeregowych Szeregowy RS232/RS422/RS485 na światłowód

Nazwa produktu: Konwerter światłowodowy Rs232 / Rs485 / Rs422
kolor: czarny
waga: 0,3 kg
Kim jesteśmy
Shenzhen Olycom Technology Co., Ltd.
Kim jesteśmy Jesteśmy Shenzhen OLYCOM technology Co., Ltd., założona w 2003 roku jako producent sprzętu do transmisji światłowodowej. Co robimy Zajmujemy się produkcją i sprzedażą urządzeń łączności światłowodowej. Dostarczamy rozwiązania i usługi w zakresie przełączników światłowodowych, konwersji mediów światłowodowych na miedziane, sieci Ethernet oraz monitoringu CCTV. Służymy precyzyjnie ...
Ucz się więcej >>
Chiny Shenzhen Olycom Technology Co., Ltd.
Co oni mówią
  • Produkt jest dobrej jakości w porównaniu z produktem na tym samym poziomie cenowym.
    ------ Tom Cohen
  • Znakomity produkt!
    ------ Bobby Jackson
  • Przełącznik przemysłowy jest typu plug and play.
    ------ Michael Halladay
Bestsellery
Najpopularniejsze produkty
Zawsze możesz się z nami skontaktować!
Ponieważ wiemy, że nawet najlepsze produkty są tak dobre, jak ludzie, którzy za nimi stoją. Wsparcie techniczne 24/7.
Wiadomości i przypadki
Oto najnowsze wiadomości i przypadki, abyś mógł dowiedzieć się o nas więcej